Міноборони пояснило, що таке реєстр «Оберіг» і для чого він потрібен

Дата: 20.03.2024 09:26

Єдиний електронний реєстр призовників, військовозобов'язаних та резервістів «Оберіг» – інструмент військового обліку громадян.

Він покликаний зменшити кількість помилок внаслідок людського фактору і заощадити ресурси держави та людини завдяки цифровізації.

Окрема перевага – запобігання корупції. Завдяки реєстру кожен крок щодо зміни даних відслідковується та підтверджується електронним підписом.

Зараз Міноборони разом з партнерами працює над створенням електронного військового облікового документа. Це витяг з реєстру, що свідчитиме про обліковий статус громадянина – де він стоїть на обліку, чи придатний до служби тощо.

Єдиний електронний реєстр «Оберіг» модернізували за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту EU4DigitalUA, що впроваджує естонська Академія електронного управління.

Міноборони пояснило, що таке реєстр «Оберіг» і для чого він потрібен -  Черкаська обласна державна адміністрація

У Міноборони пояснили, що таке реєстр «Оберіг» і для чого він потрібен

В Міноборони пояснили, що таке реєстр «Оберіг» і для чого він потрібен |  Міський сайт Дніпра