Як під час війни можна оформити українські документи за кордоном?

Дата: 20.03.2024 14:36

Які послуги в оформленні документів можуть отримати за кордоном громадяни України, які виїхали до Європи після початку повномасштабного вторгнення в Україну російських загарбників?

Сьогодні українці можуть оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон у закордонних дипломатичних установах нашої держави –  у консульствах чи посольствах.

Також підрозділах ДП «Документ», які працюють у Італії (Мілан), Польщі (Варшава, Краків, Вроцлав, Ґданськ), Німеччині (Берлін, Кельн), Іспанії (Мадрид, Валенсія), Чехії (Прага), Словаччині (Братислава) та Туреччині (Стамбул), наші громадяни можуть отримати такі послуги:

•  оформлення ID-картки чи закордонного паспорта (у тому числі замість втраченого або викраденого);
  •  обмін ID-картки чи закордонного паспорта (у зв’язку з закінченням строку дії, зміною інформації, непридатністю до використання);
  •  обмін паспорта громадянина України зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням чи у разі непридатності);
  •  обмін посвідки на постійне проживання в Україні;
  •  оформити посвідчення водія.

Окрім того нагадаємо, що для отримання послуги з пересилання оформленого на території України паспортного документа можна також звертатися із відповідною заявою до консульської установи МЗС України в країні перебування або одного із зазначених закордонних відділень «Паспортного сервісу  ДП «Документ»».

Більше інформації – за номером телефону «Гарячої лінії» УДМС у Чернівецькій області: (0372) 55-04-61.

Управління ДМС в Чернівецькій області

Українці за кордоном можуть отримати замовлений раніше паспорт через  дипустанови