В Україні запрацювала Єдина ветеранська гаряча лінія

Дата: 17.04.2024 14:00

До уваги Захисників і Захисниць України!

Міністерством у справах ветеранів України запроваджено спеціальну телефонну лінію для надання консультацій та підтримки ветеранам війни, членам їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України "Єдина ветеранська лінія".

За телефоном 0 800 505 217 кваліфіковані фахівці нададуть консультацію з нагальних питань ветеранам і ветеранкам, членам їхніх сімей, а також родинам полеглих воїнів.

Зателефонувати на Єдину ветеранську лінію можна з питаннями отримання грошової допомоги та компенсації, житла та юридичних консультацій тощо. Також можна дізнатись про отримання психологічної підтримки, лікування та реабілітації, підтвердження факту отримання поранення, соціальних пільг учасникам бойових дій та родинам загиблих, а також людям, які набули інвалідність внаслідок війни.

"Єдина ветеранська лінія" - 0 800 505 217 є безоплатною та працює щодня з 08:00 до 20:00.