Робоча зустріч керуючого справами Глибоцької ТГ з рятувальниками Чернівецької області

Дата: 23.04.2024 11:37

Відбулася нарада керуючого справами виконавчого комітету Глибоцької селищної ради Іллі Лопуляка з представниками 2 ДПРЗ 14 ДПРЧ ГУ ДСНС у Чернівецькій області Юрієм Фіщуком, Сергієм Галамагою та Іваном Колотилом.

Фахівці Державної служби надзвичайних ситуацій наголосили на важливому питанні цивільного захисту населення та територій. Обговорили функціонування місцевої пожежної команди на теренах нашої громади.

Також акцентували увагу на посиленні інформаційної кампанії щодо дотримання пожежної безпеки мешканцями громади, адже цьогоріч весна наступила чітко за календарем і вже розпочався пожежонебезпечний період. Що мається на увазі?

Пожежонебезпечний сезон – це період з моменту танення снігу в лісі до появи повного зеленого покриву або настання стійкої дощової погоди. За таких умов можливе виникнення пожеж у природних екосистемах  найбільша кількість яких припадає на весняно-літній період.