Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запустила новий інструмент підтримки підприємців: дедлайн 30 квітня

Дата: 24.04.2024 12:44

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запустила новий інструмент підтримки підприємців.

З метою підвищення конкурентоспроможності українських бізнесів Програма укладатиме з українськими компаніями угоди про партнерство.

У межах угоди про партнерство підприємства отримають до трьох позицій обладнання або маркетингових послуг з переліку найбільш затребуваних в Україні. Натомість бізнеси візьмуть зобов'язання щодо створення робочих місць та збільшення продажів.

Обладнання або послуги компанії обиратимуть самостійно.

Зокрема, до переліку обладнання входить холодильне, швейне, розкрійне та хлібопекарське обладнання, комп’ютерні верстати, верстати для лазерного різання й складські стелажі.

Серед маркетингових послуг, які зможуть обрати компанії: послуги з розвитку бренду, допомога з просуванням у пошукових системах, розробка маркетингової стратегії, розробка експортної стратегії, консультаційні послуги з виходу на нові ринки та консультування з питань ощадливого виробництва.

Стати партнерами можуть компанії, які:

• Матимуть у штаті від 10 співробітників на момент подання заявки;

• Будуть інвестувати у власний розвиток;

• Готові створити 20 робочих місць та/або згенерувати $1,5 млн від продажів під час реалізації угоди про партнерство.

Прийом заявок - до 30 квітня 2024 року.

Детальніше щодо подачі заявки можна ознайомитись за посиланням: https://cutt.ly/ew3Mp7HK

May be an image of text