Низький уклін вам, ліквідатори, за врятовані життя

Дата: 26.04.2024 11:53

Сьогодні, 26 квітня в 38-річницю Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу в селищі Глибока, біля меморіального знаку, відбулися заходи щодо вшанування пам’яті всіх загиблих ліквідаторів та жертв Чорнобильської катастрофи.

Життя триває… І цим ми зобов’язані Героям Чорнобиля, які ціною власного життя та здоров’я подолали найбільшу техногенну катастрофу ХХ століття. Вони врятували нас, вони врятували планету. Але, на превеликий жаль, більшості з них вже немає з нами. Вічна пам’ять та низький уклін загиблим ліквідаторам.

Учасники заходу вшанували пам`ять ліквідаторів хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіального знаку.

Пам’ятаємо Героїв, які жертвували своїм життям і здоров’ям під час ліквідації аварії на ЧАЕС!

Дякуємо тим, хто дбає про безпеку на АЕС зараз, у військовий час!