Фахівці Пробації продемострували для своїх клієнтів документальний фільм про Чорнобильську трагедію

Дата: 30.04.2024 18:18

На 38-мі роковини Чорнобильської катастрофи 26 квітня фахівці Центру пробації Чернівецького РС N° 2 організували для глядачів (суб`єктів пробації) перегляд документального фільму, який був знятий напередодні 10-річчя трагедії на Чорнобильській АЕС.

Документальна стрічка Сергія Буковського під назвою «Десять років відчуження» викликала у глядачів бурхливі емоції, якими вони поділилися після перегляду фільму.

Короткі сюжети відтворені режисером і його командою стали свідченням жахливої трагедії і її незворотних наслідків. Одночасно вони викликали у глядачів (суб`єктів пробації) відчуття суму та усвідомлення цінності життя.

Дехто з присутніх не зміг підібрати слів, щоб описати свої враження, однак зауважив, що історію варто пам’ятати, а в складних ситуаціях допомагати людям.

Метою показу документального фільму клієнтам Пробації було виховання в них поваги до пам`яті ліквідаторів і загиблих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та подальше особистісне усвідомлення значущості пам’ятних дат.

За матеріалами фахівчині Центру пробації Чернівецького РС N° 2 Інни Цвік.