Дата: 02.05.2024 16:18

На виконання закону Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Глибоцька селищна рада оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документу державного планування «Детальний план території для нового будівництва мультимодального терміналу «Фішка Нов» по вул. Першотравневій в смт. Глибока Чернівецького району Чернівецької області».

З текстом Заяви можна ознайомитися завантаживши файл звідси

Усі пропозиції та зауваження приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі десять днів з моменту оприлюднення на:

• поштову адресу: 60400, Чернівецька область, Чернівецький район, селище Глибока, вулиця Шевченка Т., 1;
  •  електронну адресу: hlybokaotg@gmail.com

Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку не розглядаються.