Пам’ятаємо! Перемагаємо!

Дата: 08.05.2024 18:14

Сьогодні, 8 травня, ми вшановуємо подвиг українського народу та його внесок у перемогу в Другій світовій війні, висловлюємо повагу усім борцям проти нацизму, віддаємо шану усім, хто відстоював суверенітет України. Жертовність нашого народу – неоціненна.

Важливо, що в День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років, учні закладів освіти громади, їх керівники, представники відділу освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької селищної разом із старостами вшанували пам’ять тих, хто боровся з нацизмом, пам’ять мирних цивільних людей, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації їхніх сіл, відвідали могили загиблих учасників АТО/ООС, воїнів, які полягли за вільну та незалежну Україну з початку повномаштабного вторгнення російської федерації. Відвідавши полеглих односельців за волю і свободу в рідній Батьківщині вони поклали квіти і запалили свічки пам`яті на їхніх могилах.

Також в закладах освіти для учнівських колективів провели уроки пам’яті, виховні години, організували книжкові виставки, присвячені Дню пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років.

Доземний уклін, безмежна вдячність та глибока шана і мертвим і живим борцям з фашизмом і рашизмом, ветеранам-визволителям Батьківщини, адже завдяки ним ми гордо звемося українцями!

Дякуємо захисникам нашої держави усіх часів і поколінь. Саме їм ми зобов’язані мирним небом над головою.

Вічна пам’ять усім визволителям, які загинули за свободу і незалежність рідної землі.