Делегація Глибоцької громади побувала з робочим візитом у Румунії

Дата: 27.05.2024 10:11

Цими днями голова громади разом із депутатами, старостами, керуючим справами і начальником відділу освіти мали можливість зустрітися з мером міста-побратима -  П'ятра Нямц (Румунія).

Саме це місто було одним із перших, що надало допомогу нашій громаді на початку повномасштабної війни.

Учасники робочої зустрічі обговорили ряд питань щодо участі Глибоцької громади у спільних європейських проєктах.

Наразі європейські фонди лише почали приймати заявки на участь українських муніципалітетів.

Тому, звісно, менторство європейського міста з яким громаду єднають роки співпраці і дружби є надзвичайно перспективним і важливим.

Завдяки цій поїздці, наша делегація змогла ближче познайомитись з національною і культурною спадщиною міста-побратима відвідавши 18-й мистецький фестиваль "Lada cu Zestre".

Мер П'ятра Нямц, пан Andrei Carabelea запросив на наступний рік і наших місцевих майстрів прийняти участь у фестивалі мистецтв.

Щиро вдячні нашим багаторічним румунським партнерам за гостинність, підтримку запропонованих ініціатив і менторство.