Дата: 26.06.2024 16:41

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документу державного планування «Детальний план території для нового будівництва мультимодального терміналу «Фішка Нов» по вул. В.Красняна, 49В в с-щі Глибока Чернівецького району Чернівецької області»

На виконання закону Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Глибоцька селищна рада оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документу  державного планування «Детальний план території для нового будівництва мультимодального терміналу «Фішка Нов» по вул. В.Красняна, 49В в с-щі Глибока Чернівецького району Чернівецької області».

З текстом Заяви можна ознайомитися на офіційному сайті Глибоцької селищної ради у розділі «Оголошення» за посиланням:

Усі пропозиції та зауваження приймаються від фізичних та юридичних

осіб, їх об’єднань у письмовій формі десять днів з моменту оприлюднення на:

• поштову адресу: 60400, Чернівецька область, Чернівецький район, селище Глибока, вулиця Шевченка Т., 1;
  • електронну адресу: hlybokaotg@gmail.com

Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку не розглядаються.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки |  Підгородненська міська об'єднана територіальна громада