На Буковині захисники можуть безоплатно отримати послуги із зубопротезування

Дата: 17.07.2024 11:04

Умежах реалізації проєкту щодо зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України ОКНП «Чернівецький обласний стоматологічний центр» та КНП «Міська стоматологічна поліклініка» здійснює безкоштовне медичне обслуговування із зубопротезування нашим воїнам. Пакет документів для надання відповідних послуг також готує і КНП «Хотинська багатопрофільна лікарня».

Захисники і Захисниці можуть отримати медичне обслуговування щодо зубопротезування на суму майже 15 тис грн. та майже 25 тис. грн для терапевтичного лікування та хірургічного втручання зубів.

За рахунок коштів обласного бюджету в рамках Регіональної програми соціальної підтримки Захисників та Захисниць та членів їх сімей на 2024 рік у Чернівецькій області на ці потреби передбачено 2 млн грн. На Буковині отримали зазначені послуги вже 57 людей на суму майже 970 тис. грн.

Безкоштовне протезування зубів військовим: у яких закладах Франківщини  можна це зробити — Cуспільне Івано-Франківськ