Департамент освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації поінформував щодо початку навчального року на Буковині

Дата: 24.07.2024 18:44

Освітяни Чернівецької області активно готуються до старту нового 2024/2025 начального року.

За попередніми планами:

• заклади загальної середньої освіти вийдуть на навчання 2 вересня 2024 року;
  • заклади професійної (професійно-технічної) освіти: у Глибоцькому професійному ліцеї навчальний рік розпочнеться 12 серпня 2024 року, а інших 14 закладах - 2 вересня 2024 року;
  • заклади фахової передвищої освіти навчатимуся з 12.08.2024 - 3 заклади; з 14.08.2024 - 1 заклад; з 19.08.2024 - 2 заклади; з 26.08 - 3 заклади; з 02.09.2024 - 12 заклади.

Детальний перелік за посиланням: https://1ll.ink/HwfWX

У закладах вищої освіти навчальний рік розпочнеться:

• з 12.08.2024 - у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича;
  • з 26.08.2024 - у Чернівецькому торговельно-економічному інституті ДТЕУ;
  • з 02.09.2024 - у Буковинському державному медичному університеті; ПВНЗ
  • «Буковинський університет»; Чернівецькому юридичному навчально-науковому інституті Національного університету «Одеська юридична академія»; Чернівецькому інституті Міжнародного гуманітарного університету та Херсонському інституті МАУП.

Для студентів 1 курсу навчання розпочнеться 2 вересня 2024 року, з урахуванням того, що вступна кампанія 2024 ще триває.

Рішення щодо початку навчального року у закладах професійної (професійно-технічної), фахово передвищої та вищої освіти Чернівецької області приймають педагогічні ради закладів освіти. Це визначено Законами України «Про професійну (професійно-технічну) освіту», «Про фахову передвищу освіту», «Про вищу освіту».

Цьогоріч Міністерство освіти і науки України рекомендувало зазначеним закладам за можливості, розпочати 20242025 навчальний рік у першій половині серпня 2024 року.