Напередодні Дня медичного працівника

Дата: 26.07.2024 20:46

Секретар Глибоцької селищної ради Олена Бадюк привітала медиків громади з професійним святом, яке на державному рівні відзначатимемо завтра - 27 липня.

Напередодні цього важливого дня Олена Бадюк висловила свою повагу і захоплення всіма медичними працівниками Глибоцької лікарні і Центру ПМСД та подякувала за їхню невтомну працю і відданість. «Робота кожного медичного працівника важлива. Тому що держава – це не лише території. Без людей вони всі мертві… Тому ми повинні зберігати наших людей. Кожен з вас, хто працює на своєму посту починаючи від чистоти в медичному закладі, спілкуванні з пацієнтом, профілактиці чи вчасній діагностиці хвороби, якісної роботи лаборантів, реєстратури, медичного супроводу і лікування виконують цю надважливу місію», -  у своєму зверненні до медиків зазначила посадовиця.

Ряд медичних працівників отримали почесні грамоти та подяки від Глибоцької селищної ради за їхній вклад у здоров'я та добробут громади.

З щирими вітальними словами та проникливим поетичними рядками до колективу Глибоцького Центру первинної медико-санітарної допомоги звернулася Буковинська поетеса, громадська діячка, глибочанка - Олена Рєпіна. Вона подякувала за те, що кожен з нас залишаючись на своєму місці докладає максимум зусиль для розвитку своєї країни і громади.

Вітаємо всіх медичних працівників Глибоччини з професійним святом.