Підтримайте нашу соціальну ініціативу на конкурсі "Громада на всі сто"!

Дата: 14.10.2024 16:38

Друзі, ми маємо важливу новину! Наша Глибоцька громада бере участь у грантовому конкурсі “Громада на всі 100” з потрібною ініціативою — створення кухні-фабрики для забезпечення гарячим харчуванням освітніх та медичних закладів, особливо в період блекаутів.

Сьогодні стартує голосування за проєкти учасників, де з 262 громад України буде відібрано 40! Це ваша можливість вплинути на розвиток нашої громади.

Голосування триватиме з 14 жовтня до 29 листопада 2024 року. Експертне журі обере 20 учасників, а ще 20 фіналістів ОБЕРЕТЕ ВИ!

Заходьте на сайт конкурсу, реєструйтесь і голосуйте за наш проєкт:  https://fakty.com.ua/hromady/project/268/

Нагадуємо, що інтернет-голосування закінчується 10 листопада о 23:59.

Запрошуємо всіх підтримати нашу громаду! Давайте разом зробимо важливі зміни!