Як посвідчити особу, доки триває виготовлення нового паспорта?

Дата: 16.10.2024 11:23

В умовах воєнного стану для багатьох українців актуальним є питання  посвідчення  особи, доки триває оформлення нового паспортного документа.

Інформуємо, що заяву про оформлення нового документа можна подати за місяць від дати закінчення строку дії ID-картки. В такому випадку паспорт повертається власнику та вилучається для подальшого знищення лише після видачі нового документа.

Паспорт громадянина України вилучається, якщо:

- власник ID-картки звернувся до підрозділу міграційної служби після завершення терміну дії паспорта;

-  здійснюється заміна паспорта-книжечки на паспорт у вигляді ID-картки;

- внесена до ID-картки інформація підлягає зміні (крім додаткової змінної інформації);

- виявлено помилку в інформації, внесеній до паспорта-книжечки або ID-картки;

- паспорт-книжечку або у вигляді D-картки визнано непридатним для подальшого використання.

На період оформлення нового паспортного документа громадяни можуть посвідчувати особу за допомогою Е-документу у мобільному за стосунку «Дія».

Управління ДМС у Чернівецькій області

Оформлення паспорта в Україні - як засвідчити особу поки немає нового |  РБК-Україна

Фото з вільних джерел