Полеглі Герої

23 Грудня, 2022 р., 10:26
Із сумом повідомляємо, що у запеклих боях з російським ворогом, під час мінометного обстрілу 21 грудня загинув наш земляк, житель села Червона Діброва, молодший сержант - Ігор Дмитрович Маник.
20 Грудня, 2022 р., 15:40
Завтра, 21 грудня, у Глибоцькій громаді оголошено днем жалоби у зв'язку з прощанням із загиблим Героєм, жителем села Черепківці, штаб сержантом - Растеряєвим Віктором Георгійовичем.
24 Листопада, 2022 р., 17:28
Під час виконання бойового завдання загинув легендарний захисник Донецького аеропорту, незламний кіборг - «Барс», Валерій Краснян.
07 Листопада, 2022 р., 18:54
Сумна звістка вчора надійшла до нашої громади...
06 Жовтня, 2022 р., 18:23
3 жовтня 2022 року, під час ведення бойових дій у Херсонській області, в результаті артилерійського обстрілу, загинув - Анатолій Володимирович КРИВОНОС.
16 Серпня, 2022 р., 16:11
Сумна звістка надійшла сьогодні до нашої громади...Під час виконання службового обов`язку загинув наш земляк, житель села Черепківці - Ткачук Юрій Васильович.
03 Серпня, 2022 р., 19:47
З глибоким сумом сповіщаємо, що в жорстоких боях за незалежність та суверенність України загинув наш земляк, житель села Стерче - Данілюк Сергій Васильович.
28 Червня, 2022 р., 14:32
Сумна звістка надійшла до нашої громади. Нещодавно, на передовій, від ран несумісних з життям завданих російськими окупантами загинув мешканець Великокучурівської громади – Кучмій Андрій Леонідович.
20 Червня, 2022 р., 15:41
Наш земляк, військовослужбовець 10-ї, окремої, гірсько-штурмової бригади – Олександр був вірним сином України, патріотом та справжнім борцем за свободу і волю.
25 Травня, 2022 р., 18:04
Він повернувся додому вранці, 25 травня, але не як завжди, живий та усміхнений, а в чорному, тісному катафалку.