Дата: 24.07.2023 15:37

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування «Детальний план території земельної ділянки площею 0, 61 га з кадастровим номером 7321086400:01:002:0101 для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства» за адресою: Чернівецька обл., Чернівецький р., с.Стерче».

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Глибоцька селищна рада оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування «Детальний план території земельної ділянки площею 0, 61 га з кадастровим номером 7321086400:01:002:0101 для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства» за адресою: Чернівецька обл., Чернівецький р., с.Стерче».

З текстом Заяви можна ознайомитися на офіційному сайті Глибоцької селищної ради у розділі «Оголошення» за посиланням: https://hlyboka-gromada.gov.ua/news/1690202895/

Усі зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі до 07.08.2023 включно:

•  на поштову адресу: 60400, Чернівецька область, Чернівецький район, селище міського типу Глибока, вулиця Шевченка Т., будинок 1
  •  на електронну адресу:  hlybokaotg@gmail.com

Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку не розглядаються.

З текстом заяви  про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного плануванняь «Детальний план території земельної ділянки площею 0,61 га з кадастровим номером 7321086400:01:002:0101 для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства» за адресою: Чернівецька обл., Чернівецький р., с. Стерче»  можна ознайомитись тут.