24 Травня, 2019 р., 12:00
23 травня у Глибоцькій об’єднаній територіальній громаді пройшла 53-тя сесія VІІ-го скликання. На порядок денний було винесено 58 питань. 1.Про внесення змін до рішення 47-ї сесії 7-го скликання селищної ради № 1372-47/18 від 22.12.2018 р. «Про селищний бюджет на 2019 рік»
23 Травня, 2019 р., 13:27
22.05. 2019р.  рятувальники відвідали Глибоцьку гімназію, з метою проведення акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Було проведено евакуацію школярів та вчителів гімназії, відбулося умовне гасіння пожежі в актовому залі. Потім, дітлахи мали змогу ближче познайомитися з роботою рятувальників. Школярі приміряли одяг рятувальника, самотужки гасили умовну пожежу. Також, діти ознайомилися з усім спорядженням, що є в автомобілі. Провідним інспектором нагадано основні правила поведінки під час літніх канікул. Діти були задоволені даним заходом.
22 Травня, 2019 р., 09:53
Про можливості налагодження двосторонньої взаємодії йшлось вчора в Івано-Франківську під час зустрічі представників Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття та Агенції розвитку громад Буковини з представником асоціації органів місцевого самоврядування Данії Філіпом Боттерном. Зокрема , п.Боттерна цікавила діяльність агенцій та асоціацій українських громад.
17 Травня, 2019 р., 09:55
На передодні Міжнароднього Дня сімейного лікаря привітати своїх сімейних сімейних лікарів до Глибоцького центру первинної медичної допомоги завітали голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк та вдячні пацієнти.
17 Травня, 2019 р., 09:18
День вишиванки — це свято національної єдності, що відзначається щороку у третій четвер травня. Українці всього світу у цей день одягають українську вишиту сорочку – вишиванку, яка є оберегом та захищає людину від біди та негараздів. Вишиванка в Україні – є яскравим та самобутнім явищем нашої культури.
17 Травня, 2019 р., 09:14
В Будинку народної творчості та дозвілля до Дня захисту дітей, яке святкують 01 червня відбудеться благодійний концерт свята дитинства: “Хай щастю дитини не буде кінця”. Благодійні кошти від концерту будуть направлені на операцію, яка коштує 210.000 тисяч гривень Олексію Колотило жителю села Черепківці, якому 15 років, хворому на ДЦП.
15 Травня, 2019 р., 16:35
У середу, 15 травня відзначається Міжнародний день сімей. Це свято було засновано в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН через заклопотаність громадськості знеціненням інституту шлюбу.
15 Травня, 2019 р., 14:54
Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» розміщуємо проект рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік»