11 Лютого, 2022 р., 16:48
Проблема дитячого сирітства з кожним днем стає актуальнішою і болючішою темою для нашого суспільства. Діти, які втратили батьків, або їхні батьки, які в силу різних обставин не можуть виконувати свої обов’язки, потребують родинного тепла і виховання.
11 Лютого, 2022 р., 13:12
Відновлення очної форми навчання можливе лише за сприятливої епідемічної ситуації у тій чи іншій громаді. Так було вирішено на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі ТЕБ та НС) 10.02.2022 року. Протокол №3 від 10.02.2022
11 Лютого, 2022 р., 13:10
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької селищної ради повідомляє, що вже з понеділка (14 лютого) відновить роботу Глибоцький ЗДО «Сонечко».
11 Лютого, 2022 р., 10:54
З початком карантинних обмежень електронізація взаємин з різними державними органами увійшла у нашу повсякденність. Тож задля покрашення поінформованості населення Міністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі державні послуги - Гід з державних послуг.
11 Лютого, 2022 р., 08:55
Понад 3 мільйони українців були на оплачуваному Фондом соціального страхування України лікарняному упродовж минулого року. ФССУ профінансував для них більше 5 мільйонів листків непрацездатності, які їх роботодавці опрацювали, розрахували та подали до Фонду на оплату.
10 Лютого, 2022 р., 16:09
Діяльність в Україні громадських організацій надає громадськості можливість отримувати більше інформації про події в нашій державі, адекватно сприймати виклики та загрози національній безпеці, зокрема у, політичній, економічній, енергетичній, гуманітарній, військовій сферах. Саме вони є майданчиками для виступів експертів, представників влади, міжнародних організацій.
10 Лютого, 2022 р., 09:17
Глибоцька селищна рада спільно з Басейновим управлінням водних ресурсів річок Прут та Сірет звертають Вашу увагу, що у відповідності до вимог Водного кодексу України, важливості питань щодо охорони водних ресурсів від забруднення, засмічення в тому числі встановлення прибережно-захистних смуг навколо водних об’єктів інформуємо:
10 Лютого, 2022 р., 09:16
Із 7 лютого підлітки віком від 14 років можуть долучитися до програми «єПідтримка» та отримати одну тисячу гривень за вакцинацію. Набрала чинності постанова Уряду № 68, ухвалена 2 лютого, якою розширено програму «єПідтримка».
09 Лютого, 2022 р., 14:58
Пацієнти, які мають прояви грипу, гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, або гострого респіраторного захворювання, можуть відкрити електронний лікарняний у дистанційному режимі.
09 Лютого, 2022 р., 14:49
Як повідомляє Чернівецький обласний центр занятості, станом на 9 лютого 2022 року у базі даних служби зайнятості зареєстровано понад 700 вакансій із заробітною платою від мінімальної до 27 тис.грн. На 17 вакансій роботодавці пропонують зарплату понад 15 тис.грн, на 182 пропозиції роботи від 10 до 15 тис.грн, решта – від мінімальної до 10 тис.грн.