21 Лютого, 2022 р., 14:56
При Виконавчому комітеті Глибоцької селищної ради, сьогодні, 21 лютого 2022 року, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.
21 Лютого, 2022 р., 14:00
15 лютого 2022 року Верховна Рада України прийняла Закон України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів" (№5719 від 01.07.2021).
21 Лютого, 2022 р., 13:52
Застраховані особи, які працевлаштовані у кількох роботодавців, мають право на отримання допомог за лікарняними від Фонду соціального страхування України за кожним місцем роботи. Однак, якщо працівник є сумісником, оформлення роботодавцем заяви-розрахунку за його електронним лікарняним має специфіку.
21 Лютого, 2022 р., 13:48
Державна служба України з питань праці інформує: Касаційний цивільний суд Верховного Суду у своїй постанові від 29 квітня 2021 року у справі № 266/3163/16-ц зазначив, що при укладенні трудового договору на визначений строк цей строк встановлюється погодженням сторін і може визначатись як конкретним терміном, так і часом настання певної події (наприклад, повернення на роботу працівниці з відпустки по вагітності, пологах і догляду за дитиною; особи, яка звільнилась з роботи в зв’язку з призовом на дійсну строкову військову чи альтернативну службу, обранням народним депутатом чи на виборну посаду (або виконанням певного обсягу робіт).
21 Лютого, 2022 р., 13:06
День Героїв Небесної Сотні - сумна і світла дата.
18 Лютого, 2022 р., 12:11
Наявність кріоциліндра, перш за все, попереджає виникнення аварійних ситуацій та нещасних випадків під час використання балонів з киснем.
17 Лютого, 2022 р., 17:28
До Дня Героїв Небесної Сотні у Глибоці відбудеться поминальний молебень.
17 Лютого, 2022 р., 12:05
Сьогодні,   Голова Глибоцької  територіальної  громади Григорій Ванзуряк на нараді із заступниками та керівниками відділів і установ офіційно представив своїх радників на громадських засадах: радницю з питань культури і туризму О.Рєпіну та радника з питань комунікацій та зв’язків з громадськість Д. Балінова.
17 Лютого, 2022 р., 09:56
За інформацією Чернівецького гідрометцентру,17 лютого в гірських районах Чернівецької області та протягом доби 18 лютого на всій території Чернівецької області та м. Чернівці очікується посилення вітру західної чверті 15-20 м/с.