23 Березня, 2022 р., 16:13
6500 гривень – таку суму компенсації витрат на оплату праці може отримувати роботодавець, який забезпечить роботою внутрішньо переміщену особу. Про умови, механізм виплати та порядок використання коштів йдеться у постанові Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. №331.
23 Березня, 2022 р., 09:45
Уряд підтримав рішення про тимчасове скасування заходів державного контролю та ринкового нагляду на період воєнного стану.
22 Березня, 2022 р., 17:00
 Запрошуємо всіх небайдужих мешканців, молодь, підприємців, керівників та працівників підприємств, установ та організацій, депутатів селищної ради та членів виконавчого комітету.
22 Березня, 2022 р., 12:34
 Нагадуємо, що Управління ДМС у Чернівецькій області відновило свою роботу з надання послуг по оформленню документів з безконтактним електронним носієм:
21 Березня, 2022 р., 12:46
Завтра, 22 березня 2022 року, відбудеться зустріч з представниками Чернівецького районного ТЦК та СП, місцевого бізнесу та керівництва громади та стосовно забезпечення транспортом наших бійців на передовій.
21 Березня, 2022 р., 10:19
Сьогодні Електронний реєстр листків непрацездатності Пенсійного фонду України відновив свою роботу в повному обсязі. Усі е-лікарняні, за якими роботодавці не встигли оформити заяву-розрахунок через відсутність доступу до реєстру, тепер можуть бути опрацьовані та подані до Фонду соціального страхування України на оплату.
18 Березня, 2022 р., 18:51
 Українська компанія ТОВ „Економіка довіри” від імені світових небайдужих об’єднань та громадян з усього світу організувала та запускає програму щодо надання прямої допомоги жителям України шляхом фінансування українських товаровиробників на місцях.
18 Березня, 2022 р., 15:31
Повiдомляємо, що ТОВ "Агроцентр "Раївський" є виробником широкого асортименту гiбридiв кукурудзи Fl пiд торговою маркою "Степова".
18 Березня, 2022 р., 13:58
У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, починаючи з 24.02.2022 року, з країни виїхали понад 3 мільйони людей. Основними напрямками виїзду громадян України є Польща, Угорщина, Словаччина, Румунія, Молдова та інші країни Європи.
17 Березня, 2022 р., 16:39
На території Чернівецької області під час комендантської години забороняється перебування у визначений період доби на вулицях та в інших громадських місцях осіб без виданих перепусток комендатурою Чернівецької області, а також рух транспортних засобів.