06 Травня, 2022 р., 16:03
Центр протидії дезінформації при РНБО України закликає напередодні та під час 8-9 травня бути особливо уважними до сигналів повітряної тривоги.
06 Травня, 2022 р., 11:07
Завтра, 7 травня 2022 року, в Глибоцькій громаді оголошено днем жалоби у зв'язку з прощанням із загиблим героєм - Попадюком Олександром Дмитровичем.
06 Травня, 2022 р., 09:10
4 травня 2022 року, Міністерством юстиції України зареєстровано порядок прийому для здобуття вищої освіти в 2022 році. Про це повідомляє МОН.
05 Травня, 2022 р., 14:17
У Чернівецькій області 3 роботодавців вже звернулися до служби зайнятості щодо компенсації за працевлаштування 7 внутрішньо переміщених осіб.
05 Травня, 2022 р., 09:26
У закладах охорони здоров’я, законтрактованих за програмою медичних гарантій з Національною службою здоров'я України, не повинні брати коштів за надання медпослуг чи діагностику, що входять у контрактні пакети. Про це інформує МОЗ.
04 Травня, 2022 р., 15:40
Під час війни важливо дотримуватись календаря профілактичних щеплень і забезпечити собі й дитині повний захист. Якщо ви знаходитесь в іншому місті й не маєте змоги щепитись у лікаря, з яким підписана декларація, ви можете вакцинуватись у найближчій лікарні. Про це інформує МОЗ.
04 Травня, 2022 р., 11:00
Стаття 55 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» № 796 (далі Закон 796) визначає, що таким особам пенсії надаються зі зменшенням пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» №1058, за наявності відповідного страхового стажу, зменшеного на кількість років зменшення пенсійного віку, але не менше 15 років страхового стажу.
04 Травня, 2022 р., 09:23
Під час дії військового стану громадяни призовного віку повинні постійно мати при собі документи, що посвідчують особу. Також їм треба носити із собою посвідчення про прописку до призовної дільниці, військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного. Про це йдеться у наказі начальника Чернівецької обласної військової адміністрації Сергія Осачука.
03 Травня, 2022 р., 15:24
На території України функціонує платформа гуманітарної допомоги цивільному населенню «СпівДія». У рамках роботи зазначеної платформи, з 20 квітня 2022 року запущено напрям психологічної та юридичної допомоги цивільному населенню.