29 Березня, 2022 р., 10:27
Повідомляємо, що громадяни, які одержували пенсійні виплати через вкладні рахунки в АТ «Полікомбанк», можуть отримати свої пенсії за березень і квітень в АТ «Ощадбанк».
28 Березня, 2022 р., 16:38
Згідно списків підприємств, які подавали заявку на Міністерство про потребу пального, для області визначено Нафтобази ОККО в Галичі та Ярмолинцях. Надаємо Вам перелік нафтобаз, міста їх локалізації та контактні особи, відповідальні за Чернівецьку область.
28 Березня, 2022 р., 15:53
До Глибоцької громади з різних країн надходять гуманітарні вантажі. Їх везуть з Румунії, Італії, Польщі, Німеччини та інших країн. Люди прагнуть усіляко допомогти Україні. І не лише дорослі, але й діти, які розуміють наскільки страшною і безглуздою є ця війна.
28 Березня, 2022 р., 15:16
Чи може роботодавець примусити працівника написати заяву на відпустку за свій рахунок під час воєнного стану? Чи можна надати таку відпустку за ініціативою роботодавця? Ні. Законодавством про працю не передбачено надання відпусток без збереження заробітної плати з ініціативи роботодавця. Оформлення відпусток без збереження заробітної плати, передбачених статтями 25, 26 Закону України «Про відпустки» є правом, а не обов’язком працівника.
25 Березня, 2022 р., 11:53
Зараз проходить період оплати комунальних платежів. Просимо Вас сплатити рахунки по комунальних послугах. Зробити це можна, в тому числі, у відділеннях Укрпошти.
25 Березня, 2022 р., 10:28
Пенсійна служба ретельно перевіряє документи, подані громадянами для призначення пенсій.
25 Березня, 2022 р., 09:46
Державна служба України з питань праці інформує: 24 березня вступив у дію Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану». Документ діятиме під час воєнного стану та втратить чинність з моменту його припинення.
24 Березня, 2022 р., 12:11
У зв’язку з військовою агресією російської федерації  проти України Указом Президента від 24 лютого 2022 року, № 64/2022 введено воєнний стан.
23 Березня, 2022 р., 16:18
У зв’язку із проведенням в області комплексу весняно-польових робіт в умовах воєнного стану, для забезпечення постійного руху та переміщення сільськогосподарської техніки, під час комендантської години (з 22.00 год. по 06.00 год.), сільськогосподарським підприємствам необхідно мати спеціальний дозвіл - тимчасову перепустку.