25 Лютого, 2022 р., 11:13
З метою організації інженерного захисту населення в сучасних умовах використовуються захисні споруди цивільного захисту (сховища, протирадіаційні укриття), а також найпростіші укриття.
25 Лютого, 2022 р., 10:37
Голова Чернівецької обласної військової адміністрації Сергій Осачук провів брифінг щодо оперативної ситуації у Чернівецькій області станом на ранок 25 лютого.
25 Лютого, 2022 р., 09:18
Верховна рада 24 лютого на позачерговому засіданні запровадила воєнний стан через вторгнення Росії в Україну. "За" проголосували 300 народних депутатів.
25 Лютого, 2022 р., 08:37
Поліція посилила заходи із забезпечення правопорядку на вулицях сіл і міст держави у зв’язку з агресією Російської Федерації на території України . Поліцейські наряди забезпечують безпеку громадян та публічний порядок.
23 Лютого, 2022 р., 10:22
Зідно Указу Призидента України №59/2022,  Закону України "Про військовий обов"язок і військову службу"(частина 10, ст.1) та Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (частина 1, ст.22) просимо 24 лютого 2022 року о 9.00 прибути до другого відділу Чернівецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. І.Бойка, 10.
23 Лютого, 2022 р., 10:18
Президент України Володимир Зеленський оголосив призов резервістів Збройних сил через збільшення військової загрози з боку Росії.
23 Лютого, 2022 р., 09:40
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2022 №118, перерахунок проводитиметься із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії, у розмірі 1,14.
23 Лютого, 2022 р., 09:11
Ні для кого не секрет, що успішність громади та її можливості в першу чергу залежать від місцевого бюджету, який наповнюється за рахунок податків. Одним з основних джерел надходження являється податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, який зобов’язані сплачувати, як юридичні, так і фізичні особи, які є власниками об’єктів житлової та нежитлової нерухомості.
22 Лютого, 2022 р., 12:59
Уряд постановою від 9 лютого 2022 року № 95 вніс зміни до переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування РРО/ПРРО з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій.
22 Лютого, 2022 р., 11:13
Українська мова – одне з найцінніших надбань, яке створили й залишили нам наші прадіди. Рідне слово буде для всіх оберегом та символом єднання великого народу.