17 Травня, 2022 р., 14:27
18 липня розпочнеться основна сесія національного мультипредметного тесту. Тестування проходитиме у три сесії:
16 Травня, 2022 р., 16:56
В рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між Представництвом Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Чернівецькою обласною радою та Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров'я» Глибоцьким відділом освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької селищної ради отримано допомогу (спортивний інвентар, ігрові набори, канцелярські товари), котра буде використана під час проведення заходів до «Дня захисту дітей».
16 Травня, 2022 р., 14:42
15 травня 2022 року, в міжнародний день сім'ї, на Глибоцькому селищному стадіоні відбулися товариські зустрічі з футболу між командами ФК "Черепківці" та футбольною академією "Арсенал" міста Київ:
16 Травня, 2022 р., 12:29
Змінилася назва вулиці: які документи доведеться переоформити?
15 Травня, 2022 р., 09:26
День пам’яті жертв політичних репресій – щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму.
13 Травня, 2022 р., 15:44
Потенційним учасникам національного мультипредметного тесту вже надіслали повідомлення з необхідними даними для входу на свою інформаційну сторінку. Якщо повідомлення від Centr_ZNО не надходило, вступникам варто зателефонувати на спеціальну «гарячу лінію», аби дізнатися необхідну інформацію. Про це інформує МОН.
13 Травня, 2022 р., 12:07
Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан 10 травня в прямому ефірі на UA:Перший розповів про проблеми житлово-комунального господарства громад у період воєнного стану та запропонував законодавчі кроки для покращення матеріального стану комунальних підприємств.
13 Травня, 2022 р., 11:52
19 травня 2022 року о 14-00 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області відбудеться онлайн навчання із страхувальниками на тему: «Про електронні листки непрацездатності». Відеозустріч буде проводитися на відеоплатформі ZOOM. Під час заходу фахівці пенсійної служби краю нададуть детальні консультації та відповіді на питання слухачів.
13 Травня, 2022 р., 10:23
Фахівці обласної служби зайнятості надали послуги 1033 внутрішньо переміщеним особам, зокрема допомогли знайти роботу 129 переселенцям.
12 Травня, 2022 р., 17:50
Український Народний Дім у Чернівцях, громадське об'єднання  "Комітет виборців" у співпраці з Міжнародною Організацією з Міграції (МОМ) разом працюють  над оформленням фінансової допомоги для  внутрішньо переміщених осіб.