24 Грудня, 2019 р., 15:40
Глибоцька селищна виборча комісія Глибоцького району Чернівецької області повідомляє, що на Додаткових виборах депутатів сільських, селищних рад  22 грудня 2019 року за результатами виборів депутатів Глибоцької селищної ради в одномандатних виборчих округах по селу Стерче Глибоцького району Чернівецької області обрано депутатами, (протокол №8 від 24 грудня 2019 року):
24 Грудня, 2019 р., 12:24
Вітаю Вас з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!
18 Грудня, 2019 р., 16:55
Чернівецький обласний фонд допомоги дітям, хворим на рак та лейкемію " Подаруй дитині життя" проводить 18-й благодійний марафон "Дарунки Миколая".
16 Грудня, 2019 р., 15:22
Запрошуємо вас взяти участь в обговоренні бюджету 2020 року для нашої громади.
16 Грудня, 2019 р., 10:51
19.12.19 14:00 - Звітний благодійний концерт за участю гуртківців Глибоцького РКБТД (Подаруй дитині життя) 16:00 - Вікдриття Новорічної Ялинки 2020
13 Грудня, 2019 р., 14:29
Напередодні свята Андрія Первозваного в будинку народної творчості та дозвілля села Черепківці аматорама клубів за інтересами "РОМАШКА", "ДЖЕРЕЛА", "РУКОТВОРНЕ ДИВО" відбулися Андріївські вечорниці. Святково прибрана оселля  господарів вечорниць радо зустрічають гостей. Господиння зазделегіть підготовила атрибутику для ворожіння, адже в цей вечір дівчата ворожили бо дуже їм хотілося знати, хто і яким буде їх судженний. Між перервами ворожіння колядували, щедрували, а старші розповідали різні цікаві небилиці. Поки дівчата ворожили, веселились хлопці тим часом робили збитки, знімали та ховали хвіртки.
10 Грудня, 2019 р., 14:38
ДПС повідомляє, що з 1 січня 2020 року у зв’язку з тим, що Державною казначейською службою України з початку 2020 року рахунки для сплати податків і зборів  будуть відкриті відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Мінфіну №1203, змінюються реквізити бюджетних рахунків.
06 Грудня, 2019 р., 11:41
Вітаємо всіх військовослужбовців України. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких - у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!
05 Грудня, 2019 р., 09:50
З цієї нагоди щиро вітаємо усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.