19 Липня, 2023 р., 15:32
На роботу у ТОВ Чернівецька обласна енергопостачальна компанія Глибоцький ЦОК (смт.Глибока, вул.Першотравнева, 58) потрібен бухгалтер:
18 Липня, 2023 р., 23:01
«Завжди перші». Сьогодні усі присутні почули це гасло на поминальній панахиді за Богданом Замелюком.
17 Липня, 2023 р., 22:31
Вже понад дев`ять років наша Батьківщина втрачає кращих своїх синів і дочок, які захищають нас у війні з росією.
17 Липня, 2023 р., 16:37
Завтра, 18 липня 2023 року, в Глибоцькій громаді оголошено днем жалоби у зв'язку з прощанням із загиблим Героєм – Богданом Васильовичем Замелюком
17 Липня, 2023 р., 13:11
Південно-Західне міжрегіональне управління Держпраці застерігає щодо організації раціонального режиму роботи на підприємствах, в установах та організаціях у період підвищеної температури
15 Липня, 2023 р., 21:04
Завтра, 16 липня 2023 року, в Глибоцькій громаді оголошено днем жалоби у зв'язку з прощанням із загиблим Героєм – Юрієм Геннадійовичем Жуковим.
14 Липня, 2023 р., 16:14
Сьогодні на території Глибоцької громади закінчився завершальний - четвертий етап модульного навчання енергоменеджерів “Використання програмного забезпечення при формуванні енергетичного паспорту та сертифікату будівель. Економічний аналіз заходів з енергозбереження. Екологічні вигоди”.
14 Липня, 2023 р., 15:18
Для участі в додатковій сесії єдиного фахового вступного випробування зможуть зареєструватися особи, які не мали можливості пройти процедуру реєстрації для участі в основній сесії магістерського випробування. Реєстрацію здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти з 12 по 14 липня 2023 року.
14 Липня, 2023 р., 11:11
Заклади освіти створили консультаційні центри приймальних комісій для надання допомоги вступникам під час реєстрації особистого електронного кабінету та подання заяв. Вступники можуть звернутися до консультаційного центру будь-якого закладу. Завантажити інформацію про приймальні комісії закладів освіти Чернівецької області можна тут: http://doncv.gov.ua/?p=6616
14 Липня, 2023 р., 10:16
Днями працівниками Служби у справах дітей Глибоцької селищної ради спільно з фахівцем відділення з соціальної роботи КУ «ЦНСПГТГ», інспектором сектору ювенальної превенції ЧРУП ГУНП в Чернівецькій області, поліцейським офіцером Глибоцької громади було здійснено чергові превентивні заходи «Безпечне літо».