25 Січня, 2023 р., 17:15
Міністерство внутрішніх справ нагадує алгоритм дій при купівлі-продажу авто.
25 Січня, 2023 р., 14:55
Нещодавно на порталі «Дія» з'явився новий розділ – «Дія. Безбар’єрність» https://bf.diia.gov.ua/ .
25 Січня, 2023 р., 14:49
«Я подав документи на український паспорт. Але як мені у разі потреби підтвердити свою особу?», - нерідко запитують нас дозвонювачі на «Гарячу лінію» УДМС у Чернівецькій області.
25 Січня, 2023 р., 09:22
Попри військові дії в країні та витрати, що спрямовані на основну діяльність, Регіональна газова компанія «Чернівцігаз» впродовж минулого року постійно надавала підтримувала ЗСУ, а також соціальну допомогу.
24 Січня, 2023 р., 16:52
Сьогодні, 24 січня, під головуванням секретаря Глибоцької селищної ради Олени Бадюк, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалися 9 питань, а саме:
24 Січня, 2023 р., 14:55
В умовах воєнного стану для громадян, які не встигли вчасно забрати замовлені паспортні документи, актуальним є питання їх зберігання.
24 Січня, 2023 р., 10:39
Уряд збільшив розмір щомісячної компенсації витрат за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб до 6700 грн. Така фінансова допомога буде здійснюватися за рахунок Фонду загальнообов`язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (в межах фінансових можливостей).
24 Січня, 2023 р., 10:25
Південно-Західне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці інформує:
24 Січня, 2023 р., 09:18
У зв’язку із численними зверненнями громадян до сектору «Глибоцьке бюро правової допомоги» Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги із вищезазначеним питанням, надаємо роз’яснення щодо основних положень законодавства відносно правових підстав для звільнення військовослужбовців з військової служби під час дії воєнного стану.
20 Січня, 2023 р., 11:14
Вчора, 19 січня, у день Хрещення Господнього, ми знову проводжали в останню путь нашого земляка, патріота, Захисника Батьківщини – Володимира Васильовича Оршевського.