31 Січня, 2023 р., 12:24
ГО «Простір розвитку громад» надає звіт про рух коштів на банківському рахунку організації за січень 2023 року.
31 Січня, 2023 р., 10:01
В Україні зареєстровані дві вакцини проти ротавірусної інфекції. Обидві є оральними, тобто мають форму крапель. Вони призначені для маленьких дітей відповідно до інструкції:
30 Січня, 2023 р., 12:41
Мінцифра анонсувала цифровізацію розмитнення. Це має спростити процес для українців та унеможливити корупційні схеми. Наразі триває робота над законодавчою базою.
30 Січня, 2023 р., 11:37
Для того, щоб залишатися стійкими у воєнний час, треба дбати не лише про фізичне, а й про ментальне здоров'я.
30 Січня, 2023 р., 10:21
Помічали, що під час тривалого перебування на холоді виникає відчуття затерплості, тремтіння, втоми чи сонливості? А уражені ділянки шкіри набувають білого чи сірого кольору.
29 Січня, 2023 р., 15:24
29 січня в Україні відзначається 105-та річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
27 Січня, 2023 р., 15:36
Міністерство охорони здоров‘я України спільно з проєктом USAID Ukraine “Підтримка реформи охорони здоров‘я” запускають всеукраїнське опитування пацієнтів, щоби дізнатися, яку медичну допомогу ви хочете бачити у своїх містах.
27 Січня, 2023 р., 12:34
Сьогодні, 27 Січня світ вшановує жертв Голокосту. Майже 6 мільйонів євреїв стали жертвами цієї трагедії.
26 Січня, 2023 р., 12:35
Для спрощення процедури заповнення інформації про лікарняні, в особистому кабінеті страхувальника на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України реалізована можливість в автоматичному режимі завантажувати листки непрацездатності (ЛН), що сформовані в програмному забезпеченні ведення бухгалтерського обліку страхувальника. Для цього необхідно виконати наступні кроки.
26 Січня, 2023 р., 09:07
Незабаром на порталі Дія сім'ї з дітьми зможуть подавати заяву про отримання допомоги від держави. Послуги будуть доступні для осіб, які усиновили дитину; людям, які доглядають за хворою дитиною; осіб з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю; одиноких матерів або батьків, які не перебувають у шлюбі. Якщо ви належите до однієї з категорій, долучайтеся до бета-тесту за посиланням.