03 Березня, 2023 р., 20:24
Завтра, 4 березня, Глибоцька громада попрощається з полеглим від  рук російського ворога Героєм- Іллею Романовичем Русу   У зв`язку з цим, у громаді оголошено День жалоби.
03 Березня, 2023 р., 10:00
Нині як в країні, так і в області майже вся картопля вирощується на присадибних ділянках. На жаль, на відміну від зернових, картоплю не можна закласти на довготривале (на кілька років) зберігання. Насінництво картоплі відрізняється від інших рослин саме через вегетативний спосіб розмноження бульб.
01 Березня, 2023 р., 17:03
Через повномасштабну війну, розв’язану росією рік тому, за межами України опинилися декілька мільйонів наших громадян, значна кількість яких перебуває там взагалі без паспортних документів або з такими, термін дії яких вже закінчився. Це створює чималі незручності як для самих громадян, так і для органів місцевої влади.
01 Березня, 2023 р., 13:03
З 1 березня цього року на території Глибоцької громади проводитиметься місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів. Про це йдеться у рішенні виконавчого комітету №4/40 селищної ради «Про проведення місячників санітарної очистки, благоустрою та озеленення населених пунктів Глибоцької ТГ у 2023 році» від 23 лютого.
26 Лютого, 2023 р., 11:06
Жителі затишного села Новий Вовчинець Черепковецького старостату Глибоцької громади поволі сходились сільськими вулицями. Багато хто в руках ніс ніжні квіти, лапмадки, свічки.
25 Лютого, 2023 р., 00:50
Завтра, 25 лютого, у Глибоцькій громаді оголошено днем жалоби у зв'язку з прощанням із загиблим воїном, жителем села Новий Вовчинець Черепковецького старостинського округу - Патрашем Максимом Ігоровичем.
24 Лютого, 2023 р., 10:43
Сьогодні, 24 лютого 2023 року, спливає рік повномасштабної війни… Рік, який ми вже точно ніколи не забудемо. Рік війни, який змінив всіх і кожного!
23 Лютого, 2023 р., 13:34
Рішенням Уряду розширено категорії жінок та чоловіків, серед визначеної категорії, які можуть виїхати за кордон на час воєнного стану в Україні.
23 Лютого, 2023 р., 11:32
Відтепер українці можуть оформити паспортні документи не лише в Польщі та Туреччині, а й в ще двох країнах Європейського Союзу - Словаччині та Чехії.
23 Лютого, 2023 р., 09:47
Про це йдеться на Урядовому порталі.  Щорічна індексація пенсій, передбачена пенсійним законодавством, розпочнеться з 1 березня.