09 Березня, 2023 р., 13:14
Символічно, що сьогодні по всій Україні іще натхненніше та гучніше звучить поетичне слово нашого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка та вірші присвячені йому особисто.
08 Березня, 2023 р., 19:40
Блаженні миротворці, бо вони синами Божими стануть. Вiд Матвiя 5:3-12
07 Березня, 2023 р., 21:00
Завтра, 8 березня 2023 року, у селищі Глибока ми зустрінемо нашого загиблого Героя - Михайла Миколайовича Каланчу.
07 Березня, 2023 р., 20:12
Звтра, 8 березня, відбудеться похорон Івана Петровича Беринчана, воїна, який втратив своє життя, ставши на захист Батьківщини.
07 Березня, 2023 р., 12:02
Сьогодні, 7 березня, ми зустрінемо полеглого в російсько-українській війні Героя, захисника України - Івана Петровича Беринчана.
07 Березня, 2023 р., 10:14
З метою попередження та виключення випадків отруєння бджіл засобами захисту рослин під час обробітку аграріями сільськогосподарських культур виконавчий комітет створив своїм рішенням № 4/45 від 28 лютого 2023 року постійно діючу комісію з питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл на території Глибоцької селищної ради та затвердили її склад.
06 Березня, 2023 р., 13:15
Чернівецький навчально-консультативний центр кадрів АПК надає освітні послуги для дорослого населення у сфері професійно-технічної і післядипломної освіти за ліцензованими Міністерством освіти і науки України професіями і напрямами.
06 Березня, 2023 р., 11:35
Вперше серйозна дискусія щодо того, як і кому допомагати знайти собі нову домівку потрапила в стіни парламенту в квітні 2022 року, коли депутати зареєстрували законопроєкт. Питання виявилося доволі складним, що його прийняли у другому читанні лише через 10 місяців. А далі на нього ще чекає підпис Президента, щоб набрати законної сили.
04 Березня, 2023 р., 18:57
Я вас прошу, мене пробачте, Інакше просто не зумів!.. Болить, я знаю, та не плачте! І в небо янголом злетів! Голосить матінка за сином, А батько, наче скам'янів, Вдивляється у небо синє, Когось з-за хмар чекає він... А ключ у небі журавлиний Махає їм з небес крильми, То не сім'я літа пташина - То наші янголи сини! Олена Білоконь