28 Березня, 2023 р., 11:51
За статистикою, від безсоння страждає понад 10 % населення розвинених країн, а в кожного другого дорослого спостерігається один або декілька симптомів розладу сну.
27 Березня, 2023 р., 16:37
Уряд вніс зміни до постанови № 207 від 20.03.2013 “Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці”. Захисники й захисниці, громадяни, які отримали поранення та люди з інвалідністю зможуть отримати ваучери для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці. Таке рішення було прийняте на засіданні Кабінету Міністрів України 21 березня 2023 року.
27 Березня, 2023 р., 12:31
Навесні спалювання сухої трави, торішнього опалого листя та побутового сміття набуває масштабних розмірів.
27 Березня, 2023 р., 11:44
Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області інформує, що у сфері насінництва і розсадництва внесено зміни до чинного законодавства.
27 Березня, 2023 р., 11:10
У зв’язку із численними зверненнями громадян до сектору «Глибоцьке бюро правової допомоги» Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, надаємо роз’яснення щодо основних положень законодавства із питання визначення місця проживання дитини з одним із батьків.
27 Березня, 2023 р., 09:38
Українці, які змушені змінювати місце проживання через війну, часто не мають при собі всіх необхідних медичних документів. В останні роки дані про щеплення вносять в електронну систему охорони здоров’я.
24 Березня, 2023 р., 16:20
Про сімейні форми виховання під час робочої наради поспілкувалися працівники Глибоцького ЗДО «Сонечко». Ця тема для них не була новою, адже вони щодня переконуються наскільки діткам потрібна здорова сім`я, турбота, захист і взаєморозуміння.
24 Березня, 2023 р., 12:50
Законодавство України каже однозначно – так. Про це повідомило Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці.
23 Березня, 2023 р., 17:19
Не питайте мене, що я бачив щодня на війні.
22 Березня, 2023 р., 20:34
Так охарактеризували полеглого Героя Юрія Боднарюка його близькі і друзі.