03 Лютого, 2023 р., 16:48
На Буковині розпочалася національна кампанія з рекрутингу «Гвардія наступу».
03 Лютого, 2023 р., 10:48
5 лютого 2015 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про пробацію» який наблизив Україну до міжнародних стандартів, визначив організаційно-правові засади для створення пробації України та забезпечив впровадження у державі нової системи заходів кримінально-правового характеру.
03 Лютого, 2023 р., 09:05
Міністерство охорони здоров’я України нагадує, що під час воєнного стану встановлення інвалідності або проведення медико-соціальної експертизи українців, які вимушено перебувають за кордоном, МСЕК здійснюють екстериторіально і заочно.
02 Лютого, 2023 р., 16:32
Нещодавно учні дев`ятих класів Глибоцького ліцею мали змогу взяти участь у двох тренінгах та отримати сертифікати з курсу «Leadership Academy», який проводився кількома членкинями Глибоцької Молодіжної ради.
02 Лютого, 2023 р., 12:06
З 30 січня українці можуть безкоштовно обміняти 5 своїх старих лампочок розжарювання на стільки ж сучасних енергозберігаючих LED-елементів. Відповідну заявку на обмін можна оформити на порталі або у застосунку «Дія».
02 Лютого, 2023 р., 10:22
Урядом прийнято постанову щодо обмеження виїзду за кордон посадовцям та держслужбовцям.
02 Лютого, 2023 р., 09:00
Після повномасштабного вторгнення росії на територію України окупанти щодня скоюють воєнні злочини проти цивільного населення нашої країни.
01 Лютого, 2023 р., 12:55
Трудове законодавство зазнало чималих змін після введення воєнного стану на території України. Законом України від 1 липня 2022 року № 2352-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин» знову були внесені зміни, які вже не прив’язані до воєнного часу, але відбили на собі практику з якою стикнулися як працівники, так і роботодавці.
01 Лютого, 2023 р., 10:54
7 лютого 2023 року об 11.00 год у Чернівецькій філії обласного центру зайнятості за адресою м. Чернівці, вул. Воробкевича 37 відбудеться ярмарок вакансій з підбору спеціалістів державної служби для Головного управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області.
31 Січня, 2023 р., 15:56
Довготривалі віялові відключення змушують українців шукати автономні джерела постачання електроенергії. На що покупцю варто звернути увагу під час вибору генератора?