14 Травня, 2024 р., 14:12
УЧернівцях відбудеться воркшоп «Жіноче лідерство та сімейний бізнес у часи викликів». Це шанс зануритися у світ, де синергія, лідерство, розвиток і підтримка створюють унікальне бізнес-середовище.
14 Травня, 2024 р., 11:01
Шановні буковинці! Наша країна потребує вашої допомоги та професійних навичок у будівництві фортифікацій на передовій. Ми шукаємо відповідальних та працьовитих людей, готових долучитися до цієї важливої місії.
14 Травня, 2024 р., 09:01
Програма реімбурсації “Доступні ліки” охоплює понад 500 найменувань лікарських засобів та медичних виробів, які пацієнти отримують безоплатно або з невеликою доплатою.
13 Травня, 2024 р., 17:04
Екскурсія і показовий виступ для дітлахів пройшли на території місцевої пожежної частини (14 ДПРЧ 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Чернівецькій області ). Особовий склад частини показав юним відвідувачам обладнання, яке використовують при гасінні пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Також вони розповіли дітям про умови та особливості роботи рятувальників.
13 Травня, 2024 р., 16:05
Утравні у світі відзначають місяць обізнаності про рак шкіри. Це – найпоширеніша група онкологічних захворювань, що вражають різні  ЇЇ шари. За даними ВООЗ, у 2022 році було виявлено понад 1,5 мільйона нових випадків раку шкіри.
13 Травня, 2024 р., 15:03
Телефонне шахрайство – це вид шахрайства, коли шахрай телефонує і переконує жертву повідомити особисту, фінансову чи конфіденційну інформацію або переказати гроші.
13 Травня, 2024 р., 12:23
Материнство – одна з найрадісніших подій в житті кожної жінки.  «Перший подарунок, який дає нам мати, – це життя, другий – любов, і третій – розуміння» - говорив колись відомий науковець, голландсько-американський астроном Дірк Брауер.
13 Травня, 2024 р., 10:38
Чернівецька обласна служба зайнятості у січні – квітні 2024 року  видала 302 ваучера для підняття конкурентоспроможності окремих категорій громадян.
12 Травня, 2024 р., 14:02
Прийміть вітання з нагоди вашого професійного свята - Всесвітнього Дня медичної сестри.  Ми безмежно вдячні за ваші чуйні серця, щоденну турботу, збережене здоров`я і врятовані життя.
12 Травня, 2024 р., 12:28
Прийміть найщиріші вітання з прекрасним весняним святом – Днем Матері!