20 Травня, 2024 р., 16:55
День сімейного лікаря – це свято, започатковане у 2010 році Всесвітньою радою сімейних лікарів WONCA. Це особливий день, коли ми вшановуємо важливу роль сімейних лікарів у медичних системах різних країн світу.
20 Травня, 2024 р., 16:16
Кабінет Міністрів України вніс важливі зміни до постанови від 16 лютого 2022 року №120 Про затвердження Порядку надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання обладнання, створення та модернізацію їдалень (харчоблоків) у закладах загальної середньої освіти.
20 Травня, 2024 р., 15:14
Шахраї від імені компанії Meta пишуть в особисті повідомлення (Direct) у фейсбуці та інстаграмі та виманюють паролі від сторінок у соцмережах. Повідомлення можуть надсилати англійською мовою.
20 Травня, 2024 р., 14:21
Гранти на навчання є популярними у США та країнах Європи. В Україні також стартувала всесвітньо відома соціальна програма Scholarship, яка допоможе частково чи повністю компенсувати витрати студентів на навчання.
20 Травня, 2024 р., 12:18
Працівникам, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації, за їхнім бажанням та на підставі заяви виплачується компенсація за всі не використані ними дні щорічної відпустки, а також додаткової відпустки на дітей.
19 Травня, 2024 р., 12:55
Відтак ми вкотре дякуємо нашим промінчикам світла – сімейним лікарям, які з особливою увагою, добротою та чуйністю перші приходять на допомогу.
17 Травня, 2024 р., 15:33
Чи звільняється керівник від штрафів за несвоєчасну виплату зарплати
17 Травня, 2024 р., 14:11
Шахраї не тільки продають неіснуючі товари в соцмережах, а й повертають деяким покупцям за недоставлений товар кошти, щоправда не з власної кишені. Кошти повертає не магазин, а чергова жертва шахраїв, яка думає, що платить за товар.
17 Травня, 2024 р., 11:27
За повідомленням АТ «Чернівціобленерго» 17 травня графіки погодинних відключень для побутових та промислових споживачів діють. Але через гарну погоду у Чернівецькій області відключень за графіками не буде упродовж дня.