09 Травня, 2024 р., 09:39
На «Гарячу лінію» УДМС у Чернівецькій області на номер (0372) 55-04-61 надходять запитання щодо можливості оформлення другого закордонного паспорта.
09 Травня, 2024 р., 09:04
Для ветеранів та цивільних запустили новий інформаційно-аналітичний проєкт “Спектри”, який сприятиме поверненню військових до цивільного життя.
08 Травня, 2024 р., 18:14
Сьогодні, 8 травня, ми вшановуємо подвиг українського народу та його внесок у перемогу в Другій світовій війні, висловлюємо повагу усім борцям проти нацизму, віддаємо шану усім, хто відстоював суверенітет України. Жертовність нашого народу – неоціненна.
08 Травня, 2024 р., 10:16
Цього дня, 8 травня, ми згадуємо мільйони тих, чиє життя забрали імперські амбіції в роки Другої світової війни.
07 Травня, 2024 р., 09:28
Зусилля шістьох військових, задіяних у порятунку пораненого побратима з поля бою, може замінити один військовий з евакуаційним візком BRAMMER.
06 Травня, 2024 р., 17:25
Жорстока війна з р*с*йським окупантом вкотре забрала життя нашого земляка, Героя, солдата 2-го стрілецького батальйону – Рилова Миколи Валерійовича.
05 Травня, 2024 р., 16:55
Завтра, 6 травня у Глибоцькій громаді оголошується Днем жалоби у зв`язку із прощанням з полеглим воїном - Риловим Миколаєм Валерійовичем.
05 Травня, 2024 р., 10:09
Воскресіння Христове увійшло у наші серця і домівки Великодніми передзвонами. Це найбільш величне християнське свято є свідченням перемоги життя над смертю, початку нового шляху та здійснення життєвих надій.
03 Травня, 2024 р., 09:44
Міністерство молоді та спорту України спільно з Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» у партнерстві з громадською організацією «Молодіжний центр Волині» у межах проєктів UNDP «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії відповідно, реалізує національну програму залучення молоді до відновлення України шляхом реалізації молодіжних обмінів «ВідНОВА:UA».
02 Травня, 2024 р., 15:46
1 травня Глибоцьку громаду відвідала Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Чернівецькій області Ірина Ісопенко.