Новини
07 Грудня, 2022 р., 13:25
7 грудня в Україні відзначають своє професійне свято, всі хто дотичний до місцевого самоврядування.
Цьогоріч, ми відзначаємо наше свято у найскладніший період в історії незалежної України, коли путінська росія напала на українську землю.
07 Грудня, 2022 р., 13:00
Електронний лікарняний має статус «закритий» з дня свого створення і змінює його на «готово до сплати» у день видачі – тобто через сім днів після дати закриття для лікарняних по тимчасовій непрацездатності і через сім днів після дати відкриття – для лікарняних по вагітності та пологах.
06 Грудня, 2022 р., 11:25
Дорогі захисники і захисниці, наші любі хлопці й дівчата! Прийміть найширіші вітання з Днем Збройних сил України!
Ви вкотре доводите не лише українцям, але й усьому світові, що воїни Збройних сил України - це непохитна скеля, зіткана з мужності, самопожертви, честі, гідності, свідомості та сили...
05 Грудня, 2022 р., 11:57
Міжнародний День волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.
05 Грудня, 2022 р., 10:20
Кабінет Міністрів України підтримав проект закону «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо правонаступництва у трудових відносинах».
05 Грудня, 2022 р., 09:10
За законом, мама й тато зобов’язані це зробити протягом трьох місяців з дня народження дитини.
02 Грудня, 2022 р., 15:17
Міністерством юстиції України здійснено державну реєстрацію Наказу Міністерства оборони України від 10 листопада 2022 року № 369 «Про затвердження Положення про комісії Міністерства оборони України з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, учасниками війни та вирішення спірних питань щодо зарахування окремих періодів служби до вислуги років та Інструкції про порядок видачі в Міністерстві оборони України посвідчень учасника бойових дій, нагрудних знаків «Ветеран війни – учасник бойових дій» та листів талонів на право одержання ветеранами війни проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості».
02 Грудня, 2022 р., 13:14
Попри війну, цифровізація усіх сфер продовжується. Мінцифри разом із Суспільним Мовленням змінює традиції Євробачення. Цьогоріч кандидата, який представить Україну на музичному конкурсі, можна буде обрати в Дії.
02 Грудня, 2022 р., 11:48
Вчора, 1 грудня 2022 року, чергова сесія проходила в укритті Глибоцької селищної ради.