22 Січня, 2024 р., 17:21
Цими вихідними в нашій громаді відбулося урочисте відкриття Центру професійного та креативного розвитку на базі Глибоцького ліцею та Будинку творчості дітей та юнацтва.
22 Січня, 2024 р., 12:22
Внесення до заяви-анкети та надалі в паспорт громадянина України для виїзду за кордон імені та прізвища здійснюється українською мовою та латинськими літерами відповідно до Таблиці транслітерації українського алфавіту латиницею, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2010 №55 «Про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею».
22 Січня, 2024 р., 10:22
Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке символізує те, що кожен із нас є частинкою України і жодні кордони не зможуть нас розділити.
19 Січня, 2024 р., 14:01
Історія сиру — це тисячі років розвитку в ногу з цивілізацією. У світі нині скільки сортів сиру, що рахувати вже марно. Українці їдять усе більше сиру, а внутрішній ринок розвивається.
19 Січня, 2024 р., 09:34
За номером 112 є змога викликати кілька служб реагування, а для осіб з інвалідністю – здійснити виклики за допомогою відеозв’язку. Про це в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» розповів заступник Міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко.
18 Січня, 2024 р., 16:56
У роботі засідання сесії взяли участь сімнадцять депутатів з двадцяти шести, що становить переважну більшість складу.
18 Січня, 2024 р., 12:23
Найрізноманітніші запитання надходять від наших відвідувачів у коментарях до сторінок міграційної служби у мережі «Фейсбук» та на номер телефону «Гарячої лінії» УДМС у Чернівецькій області (0372) 55-04-61. Пропонуємо чергову добірку відповідей на найпоширеніші з них.
18 Січня, 2024 р., 10:47
Державна служба зайнятості розміщуватиме вакансії від військових частин.
18 Січня, 2024 р., 09:43
Якщо банком було здійснено прощення (анулювання) основної суми боргу (кредиту) та повідомлено про це боржника, то боржник самостійно декларує такі доходи та сплачує податки з них. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.
17 Січня, 2024 р., 14:20
Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці відповідає: ні, не дає у зв’язку зі змінами, внесеними Законом України  від 22.11.2023 №3494-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань», який набув чинності  24 грудня 2023 року.