11 Січня, 2024 р., 12:04
Що означає скасування заборони на припинення житлово-комунальних послуг, нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені) та стягнення заборгованості за ЖКП у разі несплати? У разі несплати за житлово-комунальні послуги постачальники тепер знову мають право відключати абонентів, нараховувати пеню/штраф за прострочення оплати та стягувати борг у судовому порядку.
11 Січня, 2024 р., 10:25
Конфлікти між трудовим колективом та роботодавцем негативно впливають на роботу підприємства. Зміна умов праці, невчасно виплачена заробітна плата, зміни в колективному договорі чи невиконання законодавства про працю – це лише деякі з причин колективних трудових спорів.
11 Січня, 2024 р., 09:20
Смартфон чи планшет – це ключ до приватних даних користувача. У разі його втрати діяти треба негайно, аби зловмисники не встигли скористатися банківськими або конфіденційними даними у своїх схемах.
08 Січня, 2024 р., 18:26
У зв`язку із погіршенням погодніх умов нагадуємо про функціонування на території громади "Пунктів незламності", зі списком яких можна ознайомитись тут.
08 Січня, 2024 р., 16:32
У 2023 році фахівці Чернівецького обласного центру зайнятості видали 532 ваучери для підняття конкурентоспроможності окремим категоріям громадян.
08 Січня, 2024 р., 13:18
Відповідно до статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік», з першого січня 2024 року мінімальна заробітна плата в країні становить 7 100 гривень. У погодинному розмірі - 42,6 гривні.
08 Січня, 2024 р., 12:38
Уряд спростив процедуру призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг для ветеранів війни (осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій, учасників війни) та членів їх сімей.
08 Січня, 2024 р., 11:05
З 1 січня змінюється розмір ставки збору на обов’язкове державне пенсійне страхування під час першої державної реєстрації легкових авто. Це пов’язано з тим, що збільшився прожитковий мінімум, який наразі становить 3028 гривень. Саме від нього залежить розмір зазначеного податку.
08 Січня, 2024 р., 09:16
Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області повідомляють, що з 1 січня 2024 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2023 року.
07 Січня, 2024 р., 16:54
Синоптики прогнозують погіршення погодніх умов по всій території буковинського краю.