16 Січня, 2024 р., 10:25
Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту.
16 Січня, 2024 р., 09:45
Користуйтеся віртуальною карткою для покупок онлайн!
16 Січня, 2024 р., 08:56
1 січня 2024 року зріс прожитковий мінімум. Тож змінилися умови надання вторинної правничої допомоги (допомоги зі зверненням до суду) людям з низьким доходом.
15 Січня, 2024 р., 16:32
Українці, які – через війну або з інших причин – виїхали за кордон та набули там пенсійного віку, можуть оформити пенсію дистанційно, за допомогою вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Так само це можуть зробити і українці, що перебувають на Батьківщині, і вважають користування електронними сервісами зручнішою опцією, ніж відвідування державних установ особисто.
15 Січня, 2024 р., 15:28
Громадські організації, які створюють проєкти з патріотичного виховання, мають змогу отримати до 600 тис. грн фінансової підтримки.
15 Січня, 2024 р., 14:02
 Протягом двох днів працівники Центру надання соціальних послуг Глибоцької ТГ Чорней Світлана, Іван Хобзей, Костянтин Ісопел та кейс менеджерка благодійного фонду «Посмішка ЮA» Балан Юлія розвозили надану гуманітарну допомогу у вигляді грошової, матеріальної (ліжок, письмових столів, телефонів).
15 Січня, 2024 р., 11:45
За даними регіональної філії «Львівська залізниця» у 2023 році в Чернівецькій області зафіксовано сім ДТП на залізничному переїзді, тоді як у 2022 році їх було лише три.
15 Січня, 2024 р., 10:39
Наразі Податковий кодекс України не передбачає подання декларації усіма без винятку фізичними особами. До деклараційного процесу залучаються громадяни, котрі у 2023 році отримали доходи, з яких не сплачено податок на доходи фізичних осіб. Ця категорія громадян зобов’язана заповнити і подати до 1 травня 2024 року річну податкову декларацію про майно та доходи. Декларації подаються за місцем своєї реєстрації.
15 Січня, 2024 р., 10:05
Єдиний номер екстреної допомоги 112 запрацює по всій Україні до кінця 2024 року. Про це заступник Міністра внутрішніх справ України Леонід Тимченко повідомив в ефірі всеукраїнського телемарафону «Єдині новини».
12 Січня, 2024 р., 16:31
У 2023 році майже 200 роботодавців Чернівецької області скористалися компенсаційними програмами обласної служби зайнятості. Майже 150 безробітних працевлаштовані з наданням компенсацій, а роботодавці отримали  понад 4,6 млн грн. Про це повідомила під час брифінгу у Чернівецькій ОВА директорка Чернівецької обласної служби зайнятості Любов Кожолянко.