22 Грудня, 2023 р., 14:13
Звертаємо увагу буковинців, внутрішньо переміщених осіб, іноземців та осіб без громадянства,  які проживають на території Чернівецької області, що згідно вимог  Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» структурні та територіальні підрозділи УДМС у Чернівецькій області в період Новорічно-Різдвяних свят працюватимуть без додаткових вихідних згідно визначених графіків роботи.
22 Грудня, 2023 р., 12:59
Цьогоріч рішення про встановлення ялинки стало колективним, адже за нього проголосувало 76 відсотків опитаних респондентів в офіційній Вайбер групі Глибоцької громади «Громада | To Day».
22 Грудня, 2023 р., 10:38
Побажання міцного здоров`я, благополуччя, миру, добра цими днями отримала глибочанка, найстарша жінка-ветеран праці, учасниця війни – Домніка Штефанівна Стрільчук.
21 Грудня, 2023 р., 13:12
Нещодавно Глибоцька дитячо-юнацька спортивна школа провела внутрішню першість з міні-футболу серед юнаків 2014-2015 років народження.
21 Грудня, 2023 р., 11:48
 Затверджено НОВИЙ ПОРЯДОК проведення сертифікації насіння та садивного матеріалу, видачі та скасування сертифікатів на насіння. та садивний матеріал Постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2023 р. №1210
21 Грудня, 2023 р., 09:21
Держпраці детально інформує про спрощений режим регулювання трудових відносин
19 Грудня, 2023 р., 17:34
20  грудня  2023  року  в  залі  засідань  за  адресою  селище  Глибока  вулиця  М.Грушевського,2 Б  о 14-30   відбудуться  громадські  слухання  з  питання обговорення  проекту  бюджету  Глибоцької   громади  на  2024  рік.            Запрошуємо  керівників  установ  громади, розпорядників  та  одержувачів  бюджетних  коштів, мешканців  громади.           З проектом  рішення  по  бюджету  Глибоцької  громади  на  2024 рік  можна  ознайомитися  за  посиланням :  тут
15 Грудня, 2023 р., 16:34
Рятувальникам 14 Державної пожежно-рятувальної частини селища Глибока передали два комплекти бойового одягу пожежного (штани та куртки). Допомога надійшла від благодійного фонду «Я майбутнє України», головою правління якого є відома волонтерка, благодійниця #Марта_Левченко.
15 Грудня, 2023 р., 15:04
Не буду тут цитувати Конституцію України чи інші закони.