29 Листопада, 2023 р., 14:06
Глибоцька селищна рада попереджає про посилення відповідальності за порушення в охороні хвойних насаджень від незаконних рубок та незаконне дотримання вимог законодавства піл час торгівлі ними на ринках чи десь інше.
29 Листопада, 2023 р., 10:02
Постановою Кабінету Міністрів України №1173 від 07.11.2023 затверджено  Порядок реалізації протягом опалювального сезону 2023-2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива, з урахуванням тривалості опалювального сезону з 16 жовтня по 15 квітня включно.
29 Листопада, 2023 р., 09:46
Глибоцька селищна рада планує чергову волонтерську поїздку.
28 Листопада, 2023 р., 09:36
У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, згідно з ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послу» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для виконання платіжної операції, зокрема, зобов’язані:
28 Листопада, 2023 р., 08:54
З 1 грудня запрацює новий цифровий механізм для ввезення гуманітарної допомоги в Україну.
27 Листопада, 2023 р., 16:02
Щорічно в останні дні листопада Україна молиться за душі невинно заморених голодом радянським тоталітарним режимом.
27 Листопада, 2023 р., 11:50
Громадська організація “Асоціація сприяння фізичній реабілітації осіб з інвалідністю “Звитяга Нескорених” розробили застосунок TRENVET, мета якого допомогти ветеранам пройти спортивну реабілітацію.
27 Листопада, 2023 р., 10:11
У Чернівецькій обласній службі зайнятості, станом на 27 листопада 2023 року, зареєстровано понад 700 вакансій. З них понад 150 пропозицій роботи для фахівців економічної сфери.
27 Листопада, 2023 р., 09:24
Уже сьогодні Головний сервісний центр МВС має перші результати тестування після самостійної підготовки. Адже напередодні набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України, яка дозволяє майбутнім кермувальникам складати теоретичний іспит в сервісному центрі МВС без навчання в автошколі.
24 Листопада, 2023 р., 16:20
Майстер-плиточник — це одна з найбільш прибуткових робітничих професій в Україні. За даними сервісу з пошуку роботи, середня зарплата такого фахівця — 30 000 грн. Чим займається цей спеціаліст? Чому його робота може підійти для підробітку? Дізнавайтеся про це в новому освітньому серіалі на платформі Дія.Освіта.