10 Грудня, 2023 р., 11:17
Друзі, Глибоччина має іще один привід пишатися і дякувати нашим воїнам-землякам за щоденну боротьбу з російським окупантом.
08 Грудня, 2023 р., 15:17
Тепер одинокі громадяни похилого віку та особи з інвалідністю, які перебувають на обліку Центру надання соціальних послуг Глибоцької територіальної громади, мають змогу отримати окрім послуги догляду вдома інші соціальні послуги за місцем проживання.
08 Грудня, 2023 р., 11:27
Напередодні Дня Збройних Сил України мешканець Глибокої Нікіта Олександрович Загудалов отримав заслужену відзнаку — «Хрест доблесті» від Міністра оборони України Рустема Умєрова.
07 Грудня, 2023 р., 18:50
До Дня Святого Миколая та передноворічних свят, фестиваль “Амбасадор Дитинства” на одному борту із “Зірковим десантом” знову у Чернівцях!
07 Грудня, 2023 р., 16:12
Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля
07 Грудня, 2023 р., 12:35
У 2023 році 270 заявників отримали позитивне рішення на отримання мікрогранту в рамках урядової програми єРобота «Власна справа». Підприємці мають намір створити 565 робочих місць.
07 Грудня, 2023 р., 11:11
Згідно законодавства кожна особа, персональні дані якої внесені до Єдиного державного демографічного реєстру (ЄДДР), має право на безоплатне отримання довідки про внесення інформації до Реєстру та видані документи.
07 Грудня, 2023 р., 10:55
Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.
06 Грудня, 2023 р., 15:05
За новим юліанським календарем День Святого Миколая в Україні відзначають сьогодні, 6 грудня.
06 Грудня, 2023 р., 12:06
Одержувачі житлової субсидії / пільги можуть отримувати відповідні виплати через відділення поштового зв’язку або на банківський рахунок.