22 Листопада, 2023 р., 16:42
Український метеорологічний центр повідомив про штормове попередження на Буковині.
22 Листопада, 2023 р., 15:18
У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області наголошують, юридичні особи, фізичні особи – підприємці та громадяни при здійсненні сплати податкових платежів та єдиного внеску заповнюють у платіжній інструкції всі обов’язкові реквізити.
22 Листопада, 2023 р., 11:57
З січня 2024 року планується розширення умов надання урядових грантів за програмою «єРобота» на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства. Відповідні зміни підготовлені Міністерством аграрної політики та продовольства України.
22 Листопада, 2023 р., 10:12
«Укрзалізниця» презентувала новий графік руху поїздів на 2024 рік. У ньому 14 нових рейсів: 11 внутрішніх та 3 міжнародних.
22 Листопада, 2023 р., 09:31
Через повномасштабну російську агресію тисячі українців - переважно літні люди, жінки та діти - були змушені шукати прихисток за кордоном. До численної української діаспори в Італійській Республіці - понад 230 тисяч осіб, які ще до війни мали там посвідку на проживання, після 24 лютого 2022 року додалося ще близько 180 тисяч українців.
21 Листопада, 2023 р., 18:33
На засіданні Ради ВПО Глибоцької територіальної громади, було обговорено та одноголосно підтримано ідею ініціативної групи, яка в подальшому була перетворена в міні-проєкт «Відновлення здоров’я  та якості життя, шляхом облаштування кімнати психоемоційного розвантаження у Глибоцькій громаді».
21 Листопада, 2023 р., 17:54
Бібліотечними закладами нашої громади до дня Гідності та Свободи України з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму й мужності громадян, що стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору було проведено ряд патріотичних заходів, а саме:
21 Листопада, 2023 р., 17:37
Цими вихідними мешканка села Димка Віоріка Петрівна Головата святкувала свій розкішний ювілей. Столітня ювілярка з радістю прийняла у своїй оселі очільника Глибоцької громади Григорія Ванзуряка, голову Глибоцької ради ветеранів Чернівецького району Сільвіяна Бойка, керівника місцевого осередку ради ветеранів та за сумісництвом члена виконавчого комітету Георгія Зозуляка та старосту села Димка Анжелу Іоняк.
21 Листопада, 2023 р., 15:40
За головування Глибоцького селищного голови Григорія Ванзуряка у селищній раді пройшла чергова сесія.
21 Листопада, 2023 р., 13:29
10 років тому, 21 листопада 2013 року у Києві, протестувальники вийшли на майдан Незалежності, аби показати свою позицію щодо рішення влади, яке перекреслювало європейське майбутнє України.