13 Грудня, 2023 р., 10:30
Чернівецьке районне управління ГУ ДСНС України у Чернівецькій області нагадує!
13 Грудня, 2023 р., 08:40
Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 1270, якою вносяться зміни до Порядків та умов надання безоплатної психологічної допомоги (постанови КМУ № 497 від 12 липня 2017 року та №1338 від 29 листопада 2022 року).
12 Грудня, 2023 р., 23:12
У роботі сесії взяли участь дев`ятнадцять  депутатів з двадцяти шести, що становить переважну більшість складу ради.
12 Грудня, 2023 р., 15:16
Повідомляємо власників житла, які безоплатно розміщують у своїх житлових приміщеннях внутрішньо переміщених осіб та подали заяви про отримання компенсації витрат, що фінансування даних виплат здійснюється за домовленістю з Товариством Червоного Хреста України (далі – ТЧХУ) за їх рахунок.
12 Грудня, 2023 р., 12:09
За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України № 557 глибочанин Валерій Георгійович Личак нагороджений медаллю “За військову службу Україні”. Щиро вітаємо нашого захисника, воїна 10-ї гірсько-штурмової бригади із заслуженою відзнакою Президента України.
12 Грудня, 2023 р., 08:29
 Сьогодні уранці стався масштабний збій у роботі оператора мобільного зв'язку «Київстар».
11 Грудня, 2023 р., 16:06
Домашнє насильство є серйозною проблемою, яка потребує ефективних заходів захисту постраждалих осіб. Один із ключових інструментів в цьому контексті — обмежувальний припис, спрямований на тимчасове обмеження прав чи покладання обов’язків на особу, яка вчинила насильство.
11 Грудня, 2023 р., 12:25
Строк перебування іноземців, які є громадянами держав з візовим порядком в’їзду, а також осіб без громадянства обмежено терміном дії візи. Тобто, іноземець чи особа без громадянства може тимчасово перебувати на території України протягом наданого візою дозволеного строку перебування, але не більше ніж до останнього дня строку дії візи.
11 Грудня, 2023 р., 10:16
Здається, друга зима повномасштабної війни не лякає так сильно, як торішня. Адже ледь не кожен уже підготувався (морально і фізично) до можливих холодів і відключень енергії, закупивши генератор або пальник, пічку чи інший нагрівач. Водночас варто пам’ятати, що користуватися такими приладами треба відповідально, зважаючи на можливі ризики. Сьогодні нагадуємо, чому.
11 Грудня, 2023 р., 09:14
Шановні мешканці нашої громади та всі добродії, які мають бажання долучитись до гасла «Твоя кров - може врятувати життя !».