13 Листопада, 2023 р., 13:00
123456789? qwerty? Ми сподіваємося, що ви не використовуєте для своїх акаунтів подібні паролі.
13 Листопада, 2023 р., 12:32
Наявність земельного паю не впливає на право отримання житлової субсидії.
13 Листопада, 2023 р., 11:16
Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про повну загальну середню освіту» щодо державної підсумкової атестації та державних стандартів».
13 Листопада, 2023 р., 10:27
Верховна Рада ухвалила законопроект № 9111 про гуманітарну допомогу.
10 Листопада, 2023 р., 16:49
15 листопада 2023 року у Winston Hall відбудеться форум «Сучасний бізнес на Буковині: державна фінансова підтримка та міжнародні ініціативи» за участю підприємців, які скористалися урядовою програмою єРобота та компенсаційними програмами від служби зайнятості.
10 Листопада, 2023 р., 16:44
У Глибоцькій громаді розпочалась реалізація проєкту «Інформаційні вказівники вулиць Глибоцької громади» у рамках конкурсу Громадські ініціативи для відновлення та розвитку територіальних громад від Український Народний Дім у Чернівцях та DOBRE. Голос громад - Західна Україна «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)
10 Листопада, 2023 р., 14:26
Вірусний гепатит А — захворювання печінки вірусного походження, що може мати як легкий, так і важкий перебіг.
09 Листопада, 2023 р., 15:19
У сесійній залі Глибоцької селищної ради пройшло чергове засідання виконавчого комітету. Перед початком засідання секретар селищної ради Олена Бадюк представила усім присутнім новопризначену керівницю Служби у справах дітей – Анжелу Георгіївну Гулько.
09 Листопада, 2023 р., 14:47
Десять ноутбуків від благодійників отримала Глибоцька гімназія.
09 Листопада, 2023 р., 10:53
Уряд ухвалив постанову про старт експериментального проєкту. Батьки дітей до 16 років зможуть оформити дозвіл на тимчасовий виїзд дитини за кордон онлайн. Послуга буде доступна в Дії.