30 Жовтня, 2023 р., 16:17
Першим роком, за який визначається мінімальне податкове зобов’язання, є 2022 рік. Ці зміни стосуються як платників податків, так і органів місцевого самоврядування, адже його сплата впливатиме на дохідну частину місцевого бюджету.
30 Жовтня, 2023 р., 14:27
У Глибоцькому ліцеї відбулась партисипативна дизайн-сесія за участі дизайнерів-консультантів, що працюють у рамках Програми DOBRE з дизайну паркової території у селищі Глибока.
30 Жовтня, 2023 р., 14:16
Її надає чат-бот «Юридичний порадник для ВПО». Проєкт створений за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні, його партнером є Мінреінтеграції.
30 Жовтня, 2023 р., 11:14
Якщо підлітки, яким виповнилося 16 років, хочуть укласти шлюб, їм потрібно звертатися до суду й отримати дозвіл на це, адже шлюбний вік в Україні настає з 18 років. Суд має розглянути цю заяву та на підставі наведених доказів встановити, чи відповідає шлюб інтересам неповнолітніх.
27 Жовтня, 2023 р., 17:39
У неділю, 29 жовтня, відбудеться зустріч із дизайнерами, які працюють в рамках Програми DOBRE над створенням дизайн-проєкту паркової зони у селищі Глибока.
27 Жовтня, 2023 р., 09:09
Твердження, що лише військові або ж ті, хто постраждав внаслідок бойових дій мають право на безоплатний протез – помилкове.
26 Жовтня, 2023 р., 17:25
На засіданні комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Глибоцької селищної ради розглянули два питання порядку денного.
26 Жовтня, 2023 р., 16:27
Застуда – це загальновживана назва гострих респіраторних захворювань, викликаних різноманітними вірусами. І саме через ці віруси у нас закладає ніс та з’являються шмарклі, болить горло та починається кашель.
26 Жовтня, 2023 р., 11:23
Сьогодні, за новоюліанським календарем православні віряни вшановують пам'ять священномученика Димитрія Солунського.
26 Жовтня, 2023 р., 08:49
Чернівецька обласна служба зайнятості у січні-вересні 2023 року видала 445 ваучерів для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці окремим категоріям громадян.