01 Листопада, 2023 р., 15:48
Департамент соціального захисту населення Чернівецької ОДА просить пройти анонімне опитування
01 Листопада, 2023 р., 15:15
Програма «ВідновиДІМ»: допомога у відбудові пошкоджених будівель Фонд енергоефективності реалізує програму «ВідновиДІМ», мета якої — фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будівель, пошкоджених внаслідок військової агресії росії проти України. Брошура: Найважливіше про Програму Фонду енергоефективності «ВідновиДім», яка фінансує будівельні роботи з відновлення житлових будинків, пошкоджених внаслідок військової агресії російської федерації проти України.
01 Листопада, 2023 р., 15:11
Юристи системи БПД допоможуть підліткам з 14 років звернутися до суду щодо неналежного батьківського виховання
01 Листопада, 2023 р., 11:30
Молодь Буковини запрошують взяти участь у конкурсі, що триватиме до 22 січня 2024 року. Захід організовує Інститут політико-правових та релігійних досліджень із нагоди відзначення Дня соборності України.
01 Листопада, 2023 р., 11:09
Звертаємо увагу осіб, які мають намір отримати грант за урядовою програмою єРобота «Власна справа», кінцевий строк подання заяв на отримання гранту – 19 листопада 2023 року.
31 Жовтня, 2023 р., 16:24
Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області нагадують, перевірити термін дії кваліфікованого сертифіката відкритого ключа, отриманого в Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної податкової служби України (далі – КНЕДП ДПС), можна на вебсайті КНЕДП ДПС https://ca.tax.gov.ua/ наступним чином:
31 Жовтня, 2023 р., 10:28
Чернівецька дирекція АТ «УКРПОШТА» звернулася до Глибоцької селищної ради з проханням допомогти в інформуванні громади. Подаємо текст звернення.
31 Жовтня, 2023 р., 10:16
Працівниками відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернівецькій області з метою протидії  нелегальному ринку обігу товарів на постійній основі здійснюється моніторинг та аналіз інформації, розміщеної на доступних сайтах суб’єктів господарювання, які здійснюють продаж товарів через мережі Інтернет.
31 Жовтня, 2023 р., 08:52
Друзі, збір консервних бляшанок для виготовлення окопних свічок не зупиняється.
30 Жовтня, 2023 р., 16:26
Про оприлюднення проєкту «Детальний план території земельної ділянки площею 0,61 га з кадастровим номером 7321086400:01:002:0101 для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства» за адресою: Чернівецька обл., Чернівецький р., с. Стерче» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.