Відділ освіти, культури, молоді та спорту

26 Серпня, 2020 р., 14:24
Педагогічні колективи та учні шкіл Глибоцької об’єднаної територіальної громади прийняли активну участь в опитуванні програми «DOBRE», учасником якої є Глибоцька ОТГ. Тим самим засвідчили те, що не стоять осторонь у вирішенні змін для покращення життя в межах громади та готові долучатись своїми знаннями, матеріально або фізичною працею.
25 Серпня, 2020 р., 09:45
Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту від 13.08.2020р. №64, 21 серпня проведено огляд готовності навчальних закладів Глибоцької громади  до початку нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період в умовах адаптивного карантину.
20 Серпня, 2020 р., 16:27
19 серпня 2020 року приміщенні Глибоцької селищної ради  відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Червонодібровського навчально-виховного комплексу
10 Березня, 2020 р., 10:35
Ознайомитись з оригіналом Наказу можна нажавши на це посилання
04 Лютого, 2020 р., 17:08
Тимчасово призупинити освітній процес з 04 лютого 2020 року по 10 лютого 2020 року (включно) в., Михайлівському НВК, Червонодібровському НВК та Новововчинецькому ОЗО (разом із дошкільними підрозділами) та Черепковецькому ЗЗСО І-ІІІ ст» Тимчасово призупинити освітній процес з 05 лютого 2020 року по 10 лютого 2020 року (включно) у Глибоцькій гімназії та Глибоцькому ліцеї.